Tasarımı Kaydet  Kapat

Haberler / Şirket Haberleri

SANKO HOLDİNG ÜST DÜZEY YÖNETİCİLER TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

SANKO HOLDİNG ÜST DÜZEY YÖNETİCİLER  TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

SANKO Holding’in Üst Düzey Yöneticiler Toplantısı; SANKO Holding Onursal Başkanları Abdulkadir Konukoğlu ve Zeki Konukoğlu, SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adil Sani Konukoğlu, SANKO Holding Yönetim Kurulu Üyeleri Fatih Konukoğlu ve Hakan Konukoğlu ile SANKO Holding üst düzey yöneticilerinin katılımlarıyla 12-15 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşti. Antalya'da gerçekleşen toplantıda SANKO Holding 2021 yılı faaliyetleri paylaşıldı. SANKO Holding'in değerleri, gelecek stratejileri ve planları değerlendirildi.

Toplantıda konuşma yapan SANKO Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu: “İşin hilesi dürüstlüktür” ve “İşletmesini yenilemeyenin, işletmesi sahibini yeniler.” düsturu ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” dedi.

SANKO Holding Onursal Başkanı Zeki Konukoğlu; “Sizlerden beklentimiz, bu bayrağı sonsuza kadar dalgalandıracak karar ve davranışlar içinde olunuz. Çıtayı her gün daha yukarı koyup vatana, millete, insanlığa hizmet etmeye devam ediniz.” ifadelerini kullandı.

SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adil Sani Konukoğlu; “Tüm gruplarımız, sürekli değişen koşullara uygun kararlar alarak bütçe öngörülerinin üzerinde bir performans sergilediler. Sürdürülebilir büyüme hedefleri doğrultusunda fırsatları titizlikle değerlendirerek azımsanmayacak değer yarattılar.” diye belirtti.

SANKO Enerji Yönetim Kurulu Üyesi ve SANKO Holding’in Yönetim Kurulu Danışmanı Tezcan Yaramancı ise ”Değişen Dünyada SANKO Grubu”nu anlattı.

Prof. Dr. Acar Baltaş “Hayatın Hakkını Vermek”, Prof. Dr. Kemal Özgür Demirtaş ise “Ekonomi, Finans, Teknoloji, Gelecek ve Siz” konulu konuşmaları ile dinleyicilere ilham veren bir konuşma gerçekleştirdiler.