SANKO Holding olarak toplumsal gelişimin ve ekonomik kalkınmanın yolunun daha mutlu çalışanlarla mümkün olabileceğine inanıyoruz. Çalışan deneyimine odaklanan yenilikçi İnsan Kaynakları uygulamalarımızı çeşitlilik, kapsayıcılık, eşitlik, dayanışma ve yaşam boyu gelişim değerlerinin üzerine inşa ediyoruz. Çalışanlarımızın kendilerini güvende hissederek dürüstlük ve paylaşım ortamında tüm potansiyellerini kullanmaları ve ortak amaçlara ulaşacak şekilde işlerini yapmaları için elimizden geleni yapıyoruz.

SANKO Holding'de Yaşam

Geleceği Planlıyoruz

Bir miras şirketi olarak, 1904’ten bu yana bölge ekonomisine katkıda bulunuyor ve iş fırsatları yaratıyoruz. Yeni üretim tesisleri ve ofislerimiz ile bölgemizde, ülke genelinde ve tüm dünyada 2. ve 3. kuşaklara istihdam yaratmanın gururunu taşıyoruz.

Eğitimi Geleceğimize Bir Yatırım Olarak Görüyoruz

Biz, 14.000 kişilik bir aileyiz. Gelecekle ilgili hedefleriniz ne olursa olsun, sizlere sürdürülebilir bir çalışma ortamı sağlayarak kariyeriniz için birçok seçenek sunuyoruz.

Sürekli öğrenebileceğiniz ve kendinizi geliştirebileceğiniz bir ortam sağlıyoruz.

Kariyer basamaklarını tırmanırken öğrenmeye devam etmenize yardımcı olmak için esneklik yaratıyor ve kaynaklar sağlıyoruz.

Erken Dönem Kariyer Gelişimi- Öğrenci ve Yeni Mezun Programı

Genç yeteneklere değer veriyoruz. Erken dönem kariyer gelişim programları tasarlıyoruz. Üniversiteden yeni mezun olan ve gelecek vadeden genç yetenekleri kariyer yolculuklarının en başından itibaren destekliyoruz.

Üniversitede eğitimleri devam eden öğrencilere staj imkânı sağlıyoruz. Her adayı eşit, adil ve objektif değerlendiriyor, şirketlerimizde staj yaptıkları bölümlerde mesleki bilgi ve kurum kültürünü öğrenecekleri bir staj deneyimi yaşatıyoruz. Stajyerlerimize uzun soluklu çalışma arkadaşları adayı olarak bakıyoruz ve açık pozisyonlarda şirketlerimizde staj yapan adayları değerlendiriyoruz. Başvurular Şubat-Mart döneminde alınmaktadır. Başvuru dönemleri ve yöntemleri hakkında şirketlerimizin web sitelerinden bilgi sağlanmaktadır.

İnsan Kaynakları Misyonumuz

  • “Doğru işe doğru insan” politikası ile SANKO Holding vizyon ve misyonuna uygun çalışan ihtiyacını tespit etmek, bu ihtiyaçlara uygun adayları seçmek, yerleştirmek ve geliştirmek.
  • Çalışanların memnuniyetini ve kuruma bağlılığını arttırmak.
  • Sürekli eğitim ve gelişimi hedefleyerek çalışanların mesleki ve kişisel gelişimine katkıda bulunmak.
  • Çalışanların bilgi, beceri, yetkinlikleri ve kurum hedefleri doğrultusunda “Kariyer Gelişim Planları” hazırlamak.
  • Etkin bir Performans Yönetim Sistemi ile adil bir ücret ve yan haklar sistemi kurmak ve geliştirmek.

İnsan Kaynakları Politikamızı incelemek için tıklayabilirsiniz.

SANKO'da Kariyer Fırsatları

İş İlanları

SANKO Holding güncel iş ilanlarımıza ulaşmak için tıklayabilirsiniz.

İnsan Kaynakları Ofisi

İletişim Bilgileri